Dostawa wody do domu/firmy na terenie Warszawy – cennik

Dostawa wody do firmy lub domu, umożliwiająca korzystanie z najwyższej jakości wody praktycznie bez ograniczeń, to niezwykle wygodny i nowoczesny sposób dbania o swoje zdrowie. Dorosły człowiek, który powinien codziennie wypijać co najmniej półtorej litra wody, dzięki dostarczonej oraz podanej w wygodny sposób wodzie, z pewnością będzie miał ułatwione zadanie. Na terenie Warszawy i okolic działa kilka firm, specjalizujących się od wielu lat w dystrybucji wody do firm i nieruchomości prywatnych. Ich bogata, rozwijająca się wciąż, atrakcyjna oferta zachęca do korzystania z oferty i ciekawych promocji. 

Firma Amido – zamów wodę w Warszawie

Firma Amido, wyróżniająca się na tle konkurencyjnych firm zróżnicowaniem dostępnych marek oraz pojemnościami butelek wody, swoją ofertę opiera o dostarczanie wody butelkowanej w formie palet. Przygotowane w ofercie rodzaje wody, wahają się odnośnie pojemności butelek, pomiędzy 0,5, a 5 litrowymi. Do dyspozycji klientów są takie marki, jak Cisowianka, Dobrowianka, Żywiec Zdrój, Kinga Pienińska, Primavera, a cena kształtuje się pomiędzy 0,93 zł za małą butelkę, do blisko 3 zł za pięcio litrową. Przy dużym zamówieniu, można negocjować ceny. Zaletą oferty firmy Amido jest możliwość wyboru pośród popularnych marek oraz możliwość korzystania z wody butelkowanej, zamówień, składanych telefonicznie, możliwości transportu oraz samodzielnego odbioru zamówionych produktów.

Firma Aquamo

Oferta firmy Aquamo to propozycja skorzystania z wygodnych rozwiązań, przedstawiających wodę bardzo dobrej jakości, Żywiec Perła, prezentowaną w dużych, niespełna dwudziesto litrowych butlach. Aquamo oferuje dogodne warunki współpracy, proponując dostarczanie wody zarówno do firm, jak i do prywatnych domów i mieszkań. Oferowane dystrybutory to podajniki elektryczne, mechaniczne lub podłączone bezpośrednio do sieci wodociągowej, filtrujące, bez butlowe dystrybutory POU. Firma umożliwia zawieszenie dostaw na okres miesiąca, terminową, bezpłatną dostawę, dbałość o sprawne działanie, poprzez serwis urządzeń i regularną sanitaryzację.

Firma Aquavita

Dystrybucją wody Żywiec Perła zajmuje się na terenie Warszawy i okolic również firma Aquavita. Dzięki atrakcyjnej ofercie, firma umożliwia czternastodniowe testowanie urządzenia – podajnika. Atrakcyjne pakiety cenowe, obejmujące wypożyczenia dystrybutora, dostawę wody, serwis i sanitaryzację, są zróżnicowane i odpowiednie dla każdego. Pakiety startowe pozwalają zorientować się w zakresie ilości zużycia wody miesięcznie. Już od 45 zł miesięcznie można delektować się Perłą, pakiet platynowy to koszt 160 zł/miesiąc. 

Dar Natury

Dar Natury, obecny na rynku od wielu lat, oferuje bezpłatną dostawę, serwis oraz urządzenie za 1 zł miesięcznie. Pakiet dostaw domowych można wykupić już od 44,49 zł miesięcznie oraz swobodnie decydować o ilości zapotrzebowania oraz częstotliwości dostaw.

Szeroka oferta wychodzi na przeciw zdecydowanym potrzebom Warszawiaków, którzy posiadają dużą możliwość i zróżnicowanie wyboru dostawcy wody do domu lub firmy. Potrzeby są jednak różne, dlatego warto zapoznać się ze szczegółowymi propozycjami firm.