Dostawa wody do domu/firmy na terenie Warszawy – cennik

Dostawa wody do firmy lub domu, umożliwiająca korzystanie z najwyższej jakości wody praktycznie bez ograniczeń, to niezwykle wygodny i nowoczesny sposób dbania o swoje zdrowie. Dorosły człowiek, który powinien codziennie wypijać co najmniej półtorej litra wody, dzięki dostarczonej oraz podanej w wygodny sposób wodzie, z pewnością będzie miał ułatwione zadanie. Na terenie Warszawy i okolic działa kilka firm, specjalizujących się od wielu lat w dystrybucji wody do firm i nieruchomości prywatnych. Ich bogata, rozwijająca się wciąż, atrakcyjna oferta zachęca do korzystania z oferty i ciekawych promocji. 

Firma Allmark

Firma Allmark, wyróżniająca się na tle konkurencyjnych firm zróżnicowaniem dostępnych marek oraz pojemnościami butelek wody, swoją ofertę opiera o dostarczanie wody butelkowanej w formie palet. Przygotowane w ofercie rodzaje wody, wahają się odnośnie pojemności butelek, pomiędzy 0,5, a 5 litrowymi. Do dyspozycji klientów są takie marki, jak Cisowianka, Dobrowianka, Żywiec Zdrój, Kinga Pienińska, Primavera, a cena kształtuje się pomiędzy 0,93 zł za małą butelkę, do blisko 3 zł za pięcio litrową. Przy dużym zamówieniu, można negocjować ceny. Zaletą oferty firmy Allmark jest możliwość wyboru pośród popularnych marek oraz możliwość korzystania z wody butelkowanej, zamówień, składanych telefonicznie, możliwości transportu oraz samodzielnego odbioru zamówionych produktów.

Firma Aquamo

Oferta firmy Aquamo to propozycja skorzystania z wygodnych rozwiązań, przedstawiających wodę bardzo dobrej jakości, Żywiec Perła, prezentowaną w dużych, niespełna dwudziesto litrowych butlach. Aquamo oferuje dogodne warunki współpracy, proponując dostarczanie wody zarówno do firm, jak i do prywatnych domów i mieszkań. Oferowane dystrybutory to podajniki elektryczne, mechaniczne lub podłączone bezpośrednio do sieci wodociągowej, filtrujące, bez butlowe dystrybutory POU. Firma umożliwia zawieszenie dostaw na okres miesiąca, terminową, bezpłatną dostawę, dbałość o sprawne działanie, poprzez serwis urządzeń i regularną sanitaryzację.

Firma Aquavita

Dystrybucją wody Żywiec Perła zajmuje się na terenie Warszawy i okolic również firma Aquavita. Dzięki atrakcyjnej ofercie, firma umożliwia czternastodniowe testowanie urządzenia – podajnika. Atrakcyjne pakiety cenowe, obejmujące wypożyczenia dystrybutora, dostawę wody, serwis i sanitaryzację, są zróżnicowane i odpowiednie dla każdego. Pakiety startowe pozwalają zorientować się w zakresie ilości zużycia wody miesięcznie. Już od 45 zł miesięcznie można delektować się Perłą, pakiet platynowy to koszt 160 zł/miesiąc. 

Dar Natury

Dar Natury, obecny na rynku od wielu lat, oferuje bezpłatną dostawę, serwis oraz urządzenie za 1 zł miesięcznie. Pakiet dostaw domowych można wykupić już od 44,49 zł miesięcznie oraz swobodnie decydować o ilości zapotrzebowania oraz częstotliwości dostaw.

Szeroka oferta wychodzi na przeciw zdecydowanym potrzebom Warszawiaków, którzy posiadają dużą możliwość i zróżnicowanie wyboru dostawcy wody do domu lub firmy. Potrzeby są jednak różne, dlatego warto zapoznać się ze szczegółowymi propozycjami firm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *