Najczęściej wybierane szkolenia biznesowe w Krakowie

Nieustanne doskonalenie swoich umiejętności to dewiza współczesnych ludzi biznesu. Nie wystarczy raz posiąść wiedzy, ponieważ podobnie, jak otaczający nas świat, także ona stale jest aktualizowana. Ci, którzy chcą coś osiągnąć niemalże zmuszeni są do rozwijania swoich zasobów, by poznawać nowoczesne techniki, pozwalające na aktywne uczestnictwo w branży i pozostanie w obiegu.

Poza studiami kierunkowymi najlepszym rozwiązaniem na tej drodze jest uczestnictwo w szkoleniach biznesowych, których oferta jest naprawdę różnorodna i bogata, a przede wszystkim wartościowa pod względem jakościowym. Wiele z nich, jeśli istnieje tylko taka możliwość, nie opierają się wyłącznie na teorii, ale wykorzystują zajęcia praktyczne, by przekazać meritum. 

Gdyby pokusić się o klasyfikację dostępnych szkoleń, najszybciej można byłoby je skategoryzować w następujące grupy: menadżerskie, sprzedażowe i interpersonalne, z których każde odgrywają duże znaczenie.

Kategorie szkoleń

Szkolenia menadżerskie dedykowane są kadrze zarządzającej, by przekazać im w jaki sposób efektywnie budować zespół, zarządzać nim, a jednocześnie rozwijać własne zasoby jako menadżera. Z kolei szkolenia sprzedażowe służą wzmocnieniu umiejętności sprzedażowych, co bezpośrednio przekłada się na wizerunek i prestiż firm. Szkolenia interpersonalne stanowią najnowsze odkrycie w branży i skupiają się wokół wzmocnienia jednostki.

Jakie szkolenia cieszą się największą popularnością?

Poniżej przedstawiamy ranking szkoleń biznesowych, które są najchętniej wybierane przez pracodawców, jak i pracowników.

Szkolenie zarządzania czasem

Szkolenie zarządzania czasem pozwala poznać metody i narzędzia, by efektywnie planować swój czas. Poznane techniki można z powodzeniem stosować w strukturach firmy, jak i w życiu codziennym, zyskując tym samym cenne minuty i godziny na relaks i własne przyjemności. Szkoleniowcy trafnie wskazują najpopularniejsze dystraktory, które stoją nam na przeszkodzie każdego dnia. Pomagają efektywnie planować i konsekwentnie realizować zamierzone cele.

Szkolenia z wystąpień publicznych

Szkolenia z wystąpień publicznych stanowią ciekawą propozycję dla osób, które na co dzień prezentują wyniki swojej pracy przed szerszym gronem odbiorców. Praktyczne ćwiczenia pozwalają pozbyć się towarzyszącej nam w takich sytuacjach tremy oraz poznać tajniki skutecznych i pociągających przemówień. Nie tylko język odgrywa w tym wypadku znaczenie, ale też przekaz niewerbalny. Uczestnicy takich szkoleń dowiadują się jak przemawiać oraz w jaki sposób wzmocnić przekaz ciałem. 

Szkolenia przeznaczone są dla grup, niektóre z nich posiadają też wersję indywidualną.