Opalenizna w zastrzyku – Melanotan II

Melanotan II to samoopalacz w strzykawce, dzięki któremu bardzo szybko uzyskasz opaleniznę podobną do tych po kąpielach słonecznych, czy solarium. Swoją skuteczność zawdzięcza on starannie wyselekcjonowanym hormonom melanotropowym – syntetycznym składnikom aktywnym. Oddziałują one na ludzki organizm tak samo jak hormon produkowany w przysadce mózgowej o tej samej nazwie. Jeśli jest odpowiednio przyjmowany, stymuluje on melanocyty, czyli komórki barwnikowe skóry, aby te szybciej i w większych ilościach tworzyły melaninę, czyli pigment. Może wydać się być to nieco zawiłe, ale sam proces opalania jest stosunkowo szybki i prostu. Regularne zażywanie Melanotanu II, zgodnie z zaleceniami zawartymi z ulotce, znacząco przyspieszy produkcję melanocytów, a efekt zauważalny będzie już po 10 aplikacjach. Aby zabieg przyniósł oczekiwany efekt pięknej i opalonej skóry, należy go powtarzać w określonych odstępach czasu, które z reguły wynoszą tydzień.

Melanotan II – dla kogo?

Jest on dedykowany dla wszystkich osób, które osiągnęły pełnoletniość oraz, którym marzy się idealna, nieco ciemniejsza karnacja, a które nie mogą lub nie chcą korzystać z rozwiązań tradycyjnych takich jak solarium, czy kąpiele słoneczne.

Zdecydowanie sprawdzi się u zabieganych bizneswoman, które nie mają dużo czasu na bezproduktywne opalanie się w tradycyjny sposób. Sprawdzi się też dla osób, które nie pomijają kwestii ceny, a przy tym stawiają na najwyższą jakość. Melanotan II jest również jednym z niewielu specyfików do opalania, który jest przeznaczony dla osób o bardzo jasnej karnacji. Reasumując, nada się u każdego, kto marzy o ładnej, równomiernej opaleniźnie.

Jak działa Melanotan?

W zestawie znajduje się strzykawka insulinowa oraz Melanotan w proszku. Preparat miesza się z około 2 mg wody, a otrzymany specyfik przelewa się do strzykawki – gotowe. Ilość preparatu powinna zależeć od masy Twojego ciała, a dawkowanie powinno być regularne, najlepiej wieczorami. W ten sposób produkcja pigmentu w organizmie zostanie przyspieszona, a po około 10 zastrzykach będziesz mógł cieszyć się piękną opalenizną.

Szczegółową instrukcję stosowania preparatu Melanotan II znajdziesz na stronie www.

Dodatkowe działanie Melanotanu II

Melanotan II nie tylko wpływa na produkcję pigmentu w skórze, ale także ma wiele innych zalet. Jedną z nich jest szybsze gojenie się komórek skóry, w porównaniu do gojenia się podczas, którego nie używa się specyfiku. Środek ten nadaje się idealnie dla osób, które posiadają bardzo jasną karnację, a ich opalanie wiąże się ze wzmożonym ryzykiem zachorowania na raka. Co prawda, przy stosowaniu Melanotanu, ciało nadal wymaga ekspozycji na światło słoneczne, aby efekt był szybszy i bardziej skuteczny, jednak wymaga to znacznie mniej czasu. Nawet, jeśli dawka peptydu jest zatrzymywana w całości, opalenizna może utrzymywać się przez długie miesiące bez ekspozycji ciała na słońce. Oprócz tego, wpływa on także na erekcję, hamuje łaknienie i przyciemnianie włosów.

Melanotan II będzie idealnym środkiem dla osób, które chcą mieć nieco ciemniejszy, równomiernie opalony odcień skóry, a przy tym stawiają na najwyższą jakość i dobrą cenę.