Gdzie zorganizować urodziny dla dziecka 6-10 lat

Urodziny dziecka to jedno z najważniejszych dla niego dni w całym roku. Zarówno rodzice jak i pociechy pragną, aby dzień ten był wyjątkowy. Kiedy zbliża się termin zaczynamy się zastanawiać gdzie zorganizować takie urodziny. W dzisiejszych czasach nie powinno nam to nastręczać wielu trudność, jest bowiem na rynku wiele propozycji i firm, które się w tym specjalizują.

Pokój zabaw dla dzieci

Dla dzieci młodszych z pewnością najfajniejsza zabawa będzie w sali, gdzie można poszaleć w basenie z kulkami, pobiegać po torach przeszkód, które dodatkowo wzbogacone są o zjeżdżalnie, czy też spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej. Takie zamknięte miejsca oferują też usługi animatorów, którzy chętnie zajmą się gromadką dzieci, pomalują ich twarze i zachęcą do chwilowego odpoczynku przy słodkościach.

Escape Room

Urodziny można zorganizować także w escape room. Jest to forma zabawy polecana dla dzieciaków, które lubią rozwiązywać zagadki i rebusy. Taki rodzaj imprezy rozwija w najmłodszych kreatywność i uczy zasad pracy w grupie. Czujne oko animatora obserwować będzie nasze pociechy, ewentualnie udzielać wskazówek i w razie potrzeby służyć pomocą.

AgamaSport

Można również zorganizować imprezę urodzinową na sportowo. Niektóre kluby oferują taką atrakcję, promując w ten sposób aktywność zarówno na świeżym powietrzu, jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Wśród takich miejsc koniecznie należy wymienić klub AgamaSport, który właśnie specjalizuję się między innymi w organizowaniu sportowych urodzin. Odbywają się one na terenie obiektu sportowego i są organizowane według autorskiego scenariusza. Pracownicy  dostosują się zarówno do potrzeb grupy, jaki i do wieku uczestników. Dzieci mogą korzystać z przeróżnych form ruchu. W klubie można pojeździć na rolkach, czy na rowerze, pograć w piłkę, czy unihokeja. W ofercie urodzinowej znajdziemy zabawę na basenie, mini olimpiady, lub też zabawę w podchody. Sprawdź dokładną ofertę na stronie www.

Urodziny w domu

Kiedy nie mamy w najbliższej okolicy ani pokoju zagadek, ani klubów sportowych czy też klubów organizujących urodziny, możemy pokusić się o zorganizowanie zabawy urodzinowej we własnym domu czy mieszkaniu. Wszystko zależy wtedy od naszej inwencji twórczej. Dzieci w wieku 6-10 lat wymagają jeszcze naszej uwagi, musimy zatem przemyśleć w jaki sposób zając uczestników. Najprostszym sposobem są gry planszowe, które wciąż cieszą się dużą popularnością. Przypomnijmy sobie także zabawy z lat dziecięcych. Możemy zaproponować grę w gorące krzesła, kalambury czy też głuchy telefon. Mimo, że będziemy musieli poświęcić na domowe urodziny trochę czasu, to może się okazać, że to właśnie najprostsze rozwiązania wzbudzą w dzieciakach radość, a urodziny będą zaliczane do jednych z najbardziej udanych.