Gdzie w Warszawie można zamówić konstrukcje z metalu?

Dachy metalowe już od dawna są preferowanym wyborem architektów i projektantów ze względu na ich:

  • trwałość
  • wszechstronność
  • przyjazność dla środowiska
  • wiele innych czynników

Jednak przemysł powlekanych metali cały czas się rozwija, nadal wprowadza innowacje i inspiruje – nic więc dziwnego, iż nieustannie widzimy wzrost popularności metalu i wykorzystywania go w prawie wszystkich aspektach konstrukcji, a nie tylko w dachach.

Konstrukcje metalowe w stolicy – do kogo się zwrócić?

Jednak w tym poradniku nie będziemy rozpisywać się na temat powodów, dla których metal jest coraz częściej wykorzystywany w budowie najbardziej imponujących budynków. Zagadnieniem, którego się podejmiemy jest rzut oka na warszawskie firmy, które pozwalają nam z tych zalet konstrukcji metalowych skorzystać. Poniżej kilka skrótów interesujących ofert, które udało się nam znaleźć.

ZKM – Zakład Konstrukcji Metalowych

ZKM, czyli warszawski Zakład Konstrukcji Metalowych zachęca już na wstępnie dużym doświadczeniem, jakie posiada – na rynku działa już od ponad trzydziestu lat, w czasie których z powodzeniem obsługiwał Klientów wszelkiej maści – od instytucji po osoby prywatne.

W ich bogatej ofercie znajdziemy między innymi konstrukcje metalowe, takie jak: balustrady ze stali nierdzewnej, bramy i ogrodzenia metalowe czy wszelkie nietypowe konstrukcje stalowe na zamówienie. Na swojej stronie firma podkreśla iż, stawia na najwyższą jakość, a ich wyroby wyróżniają się cechami takimi jak trwałość, estetyka czy też ciekawe wzornictwo. Warto sprawdzić!

Konstrukcje Warszawa Konstrukcje Stalowe

Firma Konstrukcjewarszawa.pl od początku lat 90-tych zajmuje się produkcją wyrobów metalowych, takich jak balustrady, daszki czy metalowe ogrodzenia. Firmę cechuje otwarcie na życzenia Klienta – dlatego nie boi się wyzwań pod postacią różnorakich zamówień, a wszystkie realizuje z taką samą troską, profesjonalizmem i uwagę. Sercem firmy jest jej założyciel. To jego troska o wysoką jakość wyrobów, terminowość, a także dbałość o to, by móc proponować konkurencyjne ceny przysparza firmie duże grono stałych i nowych klientów.

Warto zaznaczyć, że te dwie firmy to zaledwie mała część bogatej oferty konstrukcji stalowych na warszawskim rynku. Można mieć zatem pewność, iż interesując się zamówieniami tego rodzaju elementów strukturalnych nie trzeba będzie szukać poza stolicą, gdyż tutaj w centrum Polski mamy wszystko, czego moglibyśmy w tej kwestii potrzebować. Wyżej wymienione firmy to dobry początek poszukiwań najlepszych specjalistów.