3 najlepsze spożywcze hurtownie internetowe

Zakupy przez internet cieszą się od lat bardzo dużym powodzeniem. Nic w tym dziwnego – są bardzo wygodne oraz szybkie. Coraz częściej w ten sposób Polacy kupują nie tylko tekstylia, odzież czy książki, ale również artykuły spożywcze. Znacznie wpłynęło to na popularność spożywczych hurtowni internetowych, z których korzysta coraz to więcej osób. Ich zaletą jest przede wszystkim szeroka dostępność produktów oraz bardzo dobre, konkurencyjne ceny względem standardowych sklepów stacjonarnych.

Amido

Pierwszą polecaną hurtownią jest Hurtownia Amido. Firma oferuje darmową dostawę w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia (bez świąt oraz weekendów – szczegóły można zobaczyć na stronie głównej hurtowni), co jest z pewnością wielkim udogodnieniem dla klientów. W hurtowni dostępny jest szeroki asortyment produktów różnego typu oraz różnych marek. Niewątpliwą zaletą hurtowni jest bardzo przejrzysty interfejs strony, co umożliwia dokonanie szybkich oraz wygodnych zakupów nawet przez osoby, które do tej pory raczej stroniły od zakupów tego typu. Po lewej stronie strony znajduje się spis kategorii poszczególnych produktów, co ułatwia znalezienie interesującego kogoś artykułu spożywczego, a także pozwala znaleźć produkty w doskonałych cenach (promocje i nowości).

Dane kontaktowe:

Adres: ul.Focha 35, 05-220 Zielonka

Telefon: +48 732 626 844

E-mail: [email protected]

https://amido.com.pl/

HurtPlus

Kolejną bardzo popularną hurtownią spożywczą, która oferuje możliwość dokonywania zakupów przez internet jest hurtownia HurtPlus. Posiada ona bardzo szeroki asortyment produktów – takich jak słodycze, kawy czy napoje. Dodatkowo w ofercie znajdują się również cygara, cygaretki oraz papierosy. W hurtowni do sprzedaży są przeznaczone również artykuły, które pozwalają na samodzielne przygotowanie papierosów. Hurtownia posiada bardzo przejrzystą stronę internetową, co sprzyja dokonywaniu nawet większych zakupów. Proces zakupów jest bardzo łatwy i intuicyjny, a nad całym przebiegiem zakupów czuwają doświadczeni pracownicy hurtowni. Firma posiada wiele opinii zadowolonych klientów, co jest gwarancją otrzymania zakupów najwyższej jakości.

Dane kontaktowe:

Telefon: +48 723 079 636

E-mail: [email protected]

Hurtownia spozywcza.pl

Trzecią i ostatnią polecaną hurtownią jest Hurtownia spozywcza.pl. Po raz kolejny każdy klient ma tutaj okazję zapoznać się z szerokim asortymentem sklepu oraz produktami w doskonałych cenach. Bardzo uproszczona strona ułatwia znalezienie wszelkich interesujących daną osobę i znacznie przyśpiesza proces zakupów. Na uwagę zasługują również ciekawe promocje – gratisy do zakupu niektórych artykułów oraz dostępne w bardzo korzystnych cenach „ostatnie sztuki” niektórych produktów. Obecność hurtowni na polskim rynku już od ponad 20 lat gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług oraz gwarantuje zadowolenie każdego kontrahenta.

Dane kontaktowe:

Adres: ul. Sochaczewska 156, Wierchuchów k. Warszawy

Telefon: (22) 721-15-41

E-mail: [email protected]