Szkolenie z zarządzanie zespołem dla młodych menedżerów Kraków

Zarządzanie zespołem nie należy do najprostszych obowiązków i związku z tym należy się do nich w odpowiedni sposób przygotować. Właściwe przygotowanie umożliwiają nam szkolenia z zakresu zarządzania zespołem. Szkolenia z zarządzania zespołem pozwolą nam na zrozumienie mechaniki działania zespołu. Podczas szkolenia dowiemy się jak motywować zespół, a także jak rozwiązywać trudne sytuacje. Zapamiętać należy, że szkolenia stacjonarne mają wielką zaletę, ponieważ pozwalają na wymianę doświadczeń z innymi uczestnikami.Poniżej prezentujemy listę trzech szkoleń, które umożliwią nam zdobycie wiedzy do właściwego zarządzania zespołem. 

Budowanie i zarządzanie zespołem w oparciu o model DISC D3

Powyższe szkolenie jest oferowane przez firmę Maciołek&Wspólnicy. Szkolenie jest oferowane dla osób, które zarządzają pracą zespołową oraz projektową. Szkolenie trwa dwa dni, za które zapłacimy 1490 złotych.Uczestnicy szkolenia uzyskują kompleksową wiedzę odnośnie komunikacji w zespole, rozwiązywania trudnych sytuacji oraz budowania odpowiedniej atmosfery w zespole. Szkolenie jest oparte w liczne gry, scenki, nagrania oraz analizę tych nagrań. Wszystko to sprawia, że szkolenie jest bardzo praktyczne, a nie teoretyczne. Dodatkowo całe szkolenie jest oparte na cyklu uczenia Kolba, zgodnie z którym wychodzi się zawsze od osobistego doświadczenia uczestników. Szkolenie oparte jest również o model DISC D3, który daje odpowiednie narzędzia do tego, aby w zespole mieć odpowiednich ludzi.

Szkolenie zarządzania zespołem firmy Schecters Szkolenia

Powyższe szkolenie jest kierowane do szefów zespołów, którzy chcą pozyskać umiejętności niezbędne do zarządzania zespołem. Szkolenie trwa 2 dni i kładzie nacisk na rozwój umiejętności menedżerskich pozwalających na odpowiednie kierowanie efektywnością zespołu. Wiedza nabyta podczas szkolenia pozwali również na zarządzanie komunikacją w zespole i rozwiązywaniem trudności, jakie mogą wystąpić w pracy zespołu.

Szkolenie zrządzanie zespołem sprzedaży firmy Berndson

Powyższe szkolenie jest kierowane do osób, które zarządzają lub będą zarządzać zespołem sprzedaży. Szkolenie kładzie również nacisk na zarządzanie sprzedażą w nowej rzeczywistości biznesowej. Szkolenie trwa dwa dni i w przypadku formy otwartej kosztuje 2915,10 złotych za jedną osobę. Omawiane szkolenie w formie zamkniętej kosztuje 11033,10 złotych. Podczas szkolenia wykorzystywane są gry, symulacje, scenki, odgrywanie ról oraz różnego rodzaju ćwiczenia, które pozwalają na praktyczne ćwiczenie umiejętności. W ramach szkolenia omawiane są również techniki sprzedażowe, które pozwalają na realizację założonych celów sprzedażowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *