Gdzie kupię figurki na tort weselny

Figurki na tort weselny

Tort weselny, to jeden z najważniejszy elementów przyjęcia weselnego, dlatego też każdej parze zależy na tym, by był on jak najbardziej charakterystyczny i godny zapamiętania. Prosty zabieg, który doda ciastu oryginalności i unikalnego charakteru, to różnego rodzaju ozdoby, w tym właśnie figurki umieszczane na samym szczycie. Jednak gdzie zdobyć unikalne figurki, które zapadną w pamięci zarówno gościom jak i nowożeńcom, a przy okazji zachowają odpowiedni stosunek cena-jakość? Bez względu na to, czy szukacie figurek tematycznych, klasycznych, rozrywkowych, czy nawet bardziej „pikantnych”, istnieje wiele sklepów, zarówno stacjonarnych jak i internetowych, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Gdzie kupić figurki na tort weselny?

Zakup w sklepie stacjonarnym daje pewność odnośnie transakcji i zabezpiecza przed kupnem tak zwanego „kota w worku”, dodatkowo daje możliwość ustalenia bardziej spersonalizowanych szczegółów takich jak rozmiar, cena, czy kolor figurek. Z drugiej strony zakupy w sklepie internetowym dają wyjątkowy komfort i niejednokrotnie większy wybór. Do najpopularniejszych sklepów, w których można ubiegać się o zakup figurek na tort weselnych zalicza się Pastry Creation – hurtownia specjalizująca się w dekoracjach cukierniczych, importowanych półproduktach takich firm jak PCB Creation.

Pastry Creation posiada własny sklep internetowy pod adresem www.pastry.com.pl gdzie można kupić między innymi: figurki na tort weselny oraz półprodukty, które umożliwią dekorowanie tortów weselnych w stylu angielskim.

Pastry Creation współpracuje z wieloma dostawcami, tak więc wybór jest bardzo szeroki a współpraca z Pastry Creation może być bardziej spersonalizowana i nastawiona na indywidualne potrzeby klienta. W tym wypadku para młoda może liczyć na oryginalne figurki przeznaczone wyłącznie dla nich. Hurtownia swoją siedzibę ma w Chorzowie.

Na zakończenie należy zwrócić uwagę, że niektóre wzory powtarzają się w danych sklepach, są jednak różnie wyceniane. Na przykład, „Młoda para na traktorze” pojawia się kilkukrotnie w różnych sklepach z wariantami cenowymi od 20 nawet do 45 zł. 

Alternatywy zakupu figurek na tort

Inną możliwością, poza tymi wymienionymi powyżej, jest skorzystanie z ofert umieszczanych na aukcjach internetowych. W serwisach takich jak allegro.pl, olx.pl czy gumtree.pl można znaleźć wiele interesujących pozycji od różnych dystrybutorów. W takim wypadku jakość wykonania, cena i forma mogą być bardzo zróżnicowane. W przypadku ceny, można liczyć na propozycje nawet za 7 zł, które potrafią powędrować w górę aż do ofert wartych nawet 120 zł.