TOP 3 hurtownie wody

Wyjątkowo ciepłe lato sprawia, że woda jest jednym z najbardziej pożądanych produktów w każdym punkcie handlowym czy gastronomicznym. W okresie letnim, w sklepie czy restauracji zabraknąć może wielu produktów – ale nigdy nie może zabraknąć wody. Dlatego osoby odpowiedzialne za zaopatrzenie w danym lokalu czy sklepie, powinny mieć odpowiednie, sprawdzone i dostępne o każdej porze punkty dystrybucji wody, w których w każdej chwili mogą zamówić i uzupełnić dostawę towaru. Dobra hurtownia wody zapewnia pełna gamę dostępnego towaru, działa 24 h/dobę oraz szybko dostarcza towar na podany adres. Dystrybutor wody powinien również umożliwić zamówienie towaru przez Internet czy na telefon, najlepiej o każdej porze.

Warto zwrócić uwagę na trzy hurtownie które oferują ciekawą i konkurencyjna ofertę:

amido.com.pl

Portal hurtowni spożywczej należący do firmy Amido. Hurtownia działa na terenie Warszawy i okolic dostarczając zamówione produkty na podany adres. W przypadku większej dostawy wody (min. kilku palet), hurtownia umożliwia dostawę w całym województwie mazowieckim. Możliwy jest również odbiór osobisty zamówionej wody w hurtowni w Ząbkach. Hurtownia spożywczo.pl oferuje konkurencyjne ceny w przypadku większych dostaw i stałej współpracy, dysponuje doskonałą flotą samochodów dostawczych wyposażonych w windy rozładunkowe, usprawniające rozładunek towaru w miejscu wskazanym przez klienta.

Hurtownia-spozywcza.pl

Dystrybutor wody i produktów spożywczych z dużym ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Oferuje konkurencyjne ceny dzięki bezpośredniej współpracy z producentami i dystrybutorami. Jakość swojej oferty takie jak bezpieczeństwo transakcji oraz klarowne warunki współpracy, firma potwierdza certyfikatem HACCP. Hurtownia zaopatruje korporacje, placówki oświatowe oraz restauracje. Firma zapewnia korzystne warunki dostawy – w przypadku Warszawy dla firm i osób indywidualnych w których zamówienie przekracza 100 zł – dostawa gratis. Na terenie całej Polski, dostawa do 30 kg gratis za pośrednictwem kurierów lub InPost.

whurcie.eu

Portal oferujący on-line hurtową sprzedaż produktów spożywczych. Hurtownia oferuje bezpłatną dostawę na terenie całej Polski. W swojej ofercie posiada bogatą gamę wszystkich wód dostępnych na rynku w konkurencyjnych cenach. Dostawca oferuje wody o różnej pojemności i opakowaniu, wody bardzo popularne oraz z różnym stopniem zmineralizowania. Cechą charakterystyczną hurtowni jest również bogata oferta soków owocowych i warzywnych pochodzących z tłoczni na południu Polski – bez środków konserwujących oraz cukru.