Co zrobić z zalegającymi stockami magazynowymi?

Stoki magazynowe to niesprzedane produkty, które zalegają w magazynie

Końcówki kolekcji i nadwyżki magazynowe generują niepotrzebne koszty związane z przechowywaniem, a dodatkowo zajmują miejsce, dlatego warto regularnie pozbywać się niepotrzebnego towaru. Najlepszą opcją jest skup stoków magazynowych, gdzie można sprzedać asortyment z każdej branży.

Stocki magazynowe, czyli zalegający towar

Produkty wyprzedażowe, nadwyżki magazynowe, końcówki kolekcji, towary pozostałe po likwidacji firmy oraz produkty drugiej kategorii to nic innego jak stoki magazynowe, które najczęściej zalegają w magazynach. Aby opróżnić przepełniony magazyn i pozbyć się zalegającego towaru, można odsprzedać asortyment zwalniając miejsce na nowe produkty. Skup stoków magazynowych przejmuje odpowiedzialność za sprzedaż towarów, a szczegółowy sposób dystrybucji uzależniony jest od ich rodzaju i polityki firmy.

Sprzedaż stoków magazynowych to doskonała inwestycja i świetne rozwiązanie dla sklepów oraz przedsiębiorców, którzy chcą zmniejszyć koszty magazynowania i przygotować miejsce na nowy asortyment. Skup stoków jest alternatywą dla sprzedaży w sklepach własnej marki albo w punktach outletowych, gdzie sprzedawany jest towar w cenach niższych niż regularne.

Gdzie sprzedać stoki magazynowe?

Skup stoków to profesjonalna firma skupująca zalegające stany magazynowe z różnych branż. Najczęściej magazynowany asortyment to odzież i obuwie, a także artykuły szkolne i biurowe, zabawki oraz artykuły do domu i elektronika, jednak nadwyżki mogą powstawać w każdym towarze.

Gdzie sprzedać stoki magazynowe? Sprawdź, jak pozbyć się zalegającego towaru na: odkupimy.com.

Skup towarów umożliwia odsprzedaż zbędnych produktów na warunkach korzystnych dla obu stron. Wieloletnie doświadczenie firmy w sprzedaży detalicznej i hurtowej przełożyło się na elastyczność działania, dlatego skup stoków magazynowych obejmuje różnorodny asortyment. Firma funkcjonuje na terenie całego kraju – odbiera towar na własny koszt płacąc za niego od ręki, dzięki czemu sprzedaż stoków magazynowych to oszczędność czasu i pieniędzy, a jednocześnie szansa na dalszy rozwój firmy.