Piece Harvia do małych saun – cennik

To właśnie piece tego producenta wybierane są najczęściej do domowych, niewielkich saun, jako połączenie doskonałej jakości i niewygórowanej ceny. Lata doświadczenia sprawiają, że piece reprezentują w sobie najlepsze zdobycze techniki z jednej strony, z drugiej – odnoszą się z szacunkiem do tradycyjnych rozwiązań.

Piec Delta

Ten niewielki sprzęt ma spora wydajność, stanowiąc idealną propozycję do niewielkich, rodzinnych saun. Jego zdecydowanymi zaletami jest ogromna wydajność, sporo miejsca w komorze na kamienie oraz dyskretna obudowa ze stali nierdzewnej. Dzięki swojej nowoczesnej konstrukcji może zostać zastosowany w narożnikach, ale może również zostać zawieszony na ścianie. Wśród dostępnych modeli tej serii można znaleźć te posiadające panel sterowania oraz wymagające sterowania zewnętrznego. Zakres cenowy: 1940-2152 złote.

Piece Delta EE

To kolejna znakomita propozycja do domowej sauny. Piec ma kompaktowe rozmiary, jest wydajny i wyposażony jest w naprawdę  dużą komorę na kamienie. Piec jest niemal uniwersalny, ponieważ dodatkowe elementy wyposażenia sprawiają, że można go zainstalować w zasadzie w dowolnym miejscu, również na ścianie czy w narożniku. Model Delta EE posiada w seryjnym wyposażeniu cyfrowy panel sterujący. Czas pracy pieca wynosi od 2 do 8 godzin, zaś fabryczne  ustawienia wynoszą 4 godziny. Cena modelu: 2986 złote.

Piec Harvia Compact

To prawdziwy majstersztyk wśród pieców, dostępny jedynie na zamówienie klienta. Ten model również został wykonany ze stali nierdzewnej, a kompaktowe wymiary pozwalają na różne ustawienia. To idealne rozwiązanie dla saun jedno- oraz dwuosobowych. Z boku znajduje się łatwy w obsłudze panel. Dodatkowym elementem wyposażeniowym pieca jest pojemnik służący do zbierania wody. Dolna część pieca pokryta jest drewnianą okładziną, nadającą niesamowitego wyglądu. Zakres cenowy pieca: od 2129 do 2512 złotych.

Piec Harvia Vega Compact

W tym modelu pieca postawiono przede wszystkim na prostotę obsługi. Nieskomplikowane potencjometry znajdują się w łatwo dostępnym miejscu, na froncie. Piec można zamówić zarówno w standardowej wersji ze stali nierdzewnej lub w wersji ze stali polerowanej, nadającej sznyt nowoczesności. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest ogrzanie także dolnych ław – piec nadaje się bowiem do zainstalowania tuz nad podłogą sauny. Właśnie z tego względu stanowi jeden z chętniej wybieranych modeli pieca. Cena za egzemplarz wynosi 1384 złote.

Sauna Steamer

Ostatnią propozycją jest generator pary, wnoszący nutę nowoczesności do tradycyjnych saun fińskich. Sauna nabiera w tym wymiarze nieco tureckiej atmosfery, pełnej tajemniczości i nowych doznań. Sauna stanowi dodatek do pieca elektrycznego, mający za zadanie stworzyć nieco wilgotniejsze i delikatniejsze środowisko. Obsługą generatora nie trzeba się przejmować – jest prosta i jasna, a wytwarzana para pojawia się już po dziesięciu minutach od włączenia urządzenia. Świetnie nadaje się do obniżania temperatury oraz utrzymywania wilgotnej atmosfery wewnątrz sauny. Cena zaczyna się od 4239 do 5331 złotych.

Przeczytaj Więcej