Torebki płócienne z nadrukiem – cennik

Coraz częściej można zobaczyć na ulicach ludzi mających zamiast zwykłych toreb lub plecaków czy reklamówek torby płócienne. Torebki bawełniane są przyjazne środowisku, występują w różnych kolorach i mają mnóstwo przeróżnych nadruków. Są sposobem na wyrażenie swojego „JA”, ponieważ mogą mieć nie tylko jakieś obrazki ale także motywujące hasła czy nawet wykorzystywane są w celach marketingowych popularyzując świadomość istnienia danej firmy. Są do tego stopnia popularne, że w swojej ofercie mają je też najwięksi modowi projektanci.

Torebki płócienne z nadrukiem – cennik

Ich ceny są bardzo zróżnicowane i wahają się od kilkudziesięciu groszy do kilkudziesięciu złotych. Zależą od wymiaru torby, materiału z jakiego jest wykonana, jej koloru i tego jaki znajduje się na niej nadruk. Są zrobione z materiału o różnej gramaturze: od 120g/m3 do nawet 400 g/m3 – oczywiście cena idzie z nią w parze i im lepszy i grubszy, odporny na przetarcia materiał tym jest ona wyższa. Istnieje wiele firm, stron internetowych na których możemy sobie indywidualnie zaprojektować taką torebkę. Mamy możliwość samodzielnego wyboru materiału: nie tylko jego koloru ale i jakości, rozmiaru- istnieje naprawdę wiele wersji np. z poszerzanym bądź wzmacnianym dnem lub bokami, kwadratową lub prostokątną, mającą dłuższe/ krótsze/ cieńsze/ grubsze a w droższych wersjach nawet z regulacją długości uszu. Niektóre egzemplarze posiadają dodatkowe kieszonki co zwiększa ich pojemność i pakowność. Istnieją opcje naniesienia na nie wymyślonej przez nas samych grafiki, skorzystanie z gotowych wzorów lub ich modyfikacja w mniejszym albo większym stopniu. Im bardziej skomplikowany i wymagający większego nakładu pracy wzór tym bardziej cena takiej torebki wędruje w górę. Nie bez znaczenia jest też jakość barwników wykorzystywana do naniesienia barwnych rysunków na materiał. Mogą być zaimpregnowane zyskując odporność na warunki atmosferyczne.

Zalety toreb płóciennych

Te wszystkie zalety oraz niezbyt wysoka cena przyczyniły się do wzrostu popularności płóciennych toreb z nadrukiem. Są chętnie wybierane jako zastępstwo dla klasycznej torebki, jako środek do przenoszenia zakupów, a bardzo często także jako gadżet reklamowy. Są wielokrotnego użytku a te dobrej jakości podczas prania nie tracą swoich właściwości, nadruk pozostaje nienaruszony, nadal ma intensywne i żywe kolory, a niektóre na prawdę zawierają przepiękne niczym dzieła sztuki kompozycje. To nie tylko stylowy dodatek ale też są przyjazne środowisku i biodegradowalne, ponieważ nie zawierają plastikowych czy metalowych elementów.