Ranking kawy rozpuszczalnej

Większość z nas nie jest w stanie wyobrazić sobie poranka bez aromatycznej, mocnej kawy. Poza królową kaw – parzoną – bardzo lubianą odmianą jest kawa rozpuszczalna. Odkąd wynaleziono ją już w latach 50. XX wieku, nie schodzi z naszych stołów. Uwielbiamy je zarówno za smak, jak i za prostotę przygotowania, a także cenę. Idealnie nadają się do domu, do biura czy w podróży ze względu na brak problematycznych fusów.

Lavazza Prontissimo Intenso

Za zdecydowanie najlepszy produkt w tej kategorii uchodzi kawa Lavazza Prontissimo Intenso, pakowana po 95 g.  Jest to kawa wyjątkowa przede wszystkim ze względu na swój włoski rodowód – powstała dzięki włoskiej palarni kawy. Można w niej znaleźć to, co wszyscy uwielbiają we włoskich kawach – intensywny aromat, pełne body, a także charakterystyczny posmak karmelu. W opakowaniu znajdziemy porcje na pięćdziesiąt dwie kawy, które dzięki szczelnemu zamknięciu zachowują swój smak i właściwości naprawdę długo. W składzie znajdziemy stuprocentową Arabicę. Kolor kawy jest ciemny,  a zawartość kofeiny niska. W 95-gramowym opakowaniu 10% stanowią ziarna mikro mielone.

Kawa Jacobs Kronung

Jednym z faworytów naszego zestawienia jest właśnie Jacobs Kronung.  Ta produkowana w Niemczech kawa powstaje z najlepiej wyselekcjonowanych ziaren kawy, ciesząc podniebienia od wielu lat. Kojarzona  z luksusem, wyjątkowością oraz niezapomnianymi chwilami wędruje najczęściej na nasze stoły podczas świąt i rodzinnych uroczystości. Jej smak jest intensywny, pobudzający, a jej największą tajemnicą jest magia smaku. W polskich sklepach możemy spotkać opakowania 200-gramowe, z których jesteśmy w stanie przyrządzić około stu dziesięciu filiżanek  znakomitej kawy. Ta powstająca na bazie naturalnych ziaren kawy propozycja od dawna cieszy się zaufaniem konsumentów.

Kawa Nescafe Classic

Do absolutnych hitów kawowych należy zaliczyć również popularną „nescę”, którą można spotkać w zasadzie we wszystkich biurach czy w większości domów. Klientów nie trzeba przekonywać ani do jej jakości, ani do walorów smakowych czy chociażby ceny. To najpopularniejsza kawa nie tylko wśród polskich, ale również zagranicznych konsumentów. Jej niepowtarzalny smak, który pokochały miliony, to unikalne połączenie ziaren arabiki i robusty. Kawa pakowana jest w stugramowych oraz dwustugramowe, szklane słoiki, dzięki czemu zachowuje świeżość przez długi czas. Podwójna filtracja zapewnia głęboki, intensywny smak bez charakterystycznej goryczki.

Kawa Jacobs Cronat Gold

Ostatnią naszą propozycją jest rozpuszczalna kawa Jacobs, oferowana w wariantach opakowań 75g, 100g, 200g oraz 500g.To jedna z najdelikatniejszych kaw, o harmonijnym, łagodnym smaku. To subtelna propozycja nadająca się do celebrowania zwykłych, codziennych świąt oraz chwili spokoju i odprężenia. Wyprodukowana jest w stu procentach z naturalnej kawy, dzięki czemu zachowuje swoje pobudzające właściwości w sposób, jaki pokochały miliony konsumentów na całym świecie. Uważana jest szczególnie przez osoby ceniące sobie wyrafinowany i jednocześnie delikatny smak połączony z pobudzeniem i niezapomnianym aromatem ziaren kawy.

Więcej o kawach rozpuszczalnych znajdziesz na stronie www.amido.com.pl/hurtownia-kawy-herbaty